Τρίτη 22 Νοεμβρίου 2011

ΗΤΤΑ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ-ΔΟΥΚΑΣ 27-31

20 Νοεμβ. 2011
ΣΤΑΘΗΚΑΜΕ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΧΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΜΕ ΤΟΝ ΔΟΥΚΑ.

Μετά από ένα δυνατό και σπουδαίο αγώνα  ο Πανελλήνιος υπέκυψε στον Δούκα. Πραγματικό ντέρμπι μέχρι το πεντηκοστό λεπτό, με τη διαφορά στο σκορ να μην ξεπερνάει τα 1-2 γκολ, κράτησε αμείωτο το ενδιαφέρον και ξεσήκωσε την κερκίδα.
Στο τελευταίο δεκάλεπτο μερικές συνεχόμενες λάθος επιλογές, άσχημα τελειώματα και η κούραση των παιδιών του Πανελλήνιου επέτρεψαν στον Δούκα να πάει τη διαφορά νίκης. Μπράβο και στις δύο ομάδες, μακάρι να βλέπουμε πάντα τέτοιους αγώνες.